• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
32° 32° 19°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Semih DURMUŞ Sağlık çalışanlarının kamu adına hizmet verdiğini belirterek sağlık hizmeti alan vatandaşların zarar görmesi durumunda çalışanların tazminat endişesi taşımaması gerektiğini belirtti.
Atanamayan tıbbi sekreterlerin taleplerini yetkililere iletmek, tıbbi sekreterlik mesleğinin saygınlığını artırmak ve çalışan tıbbi sekreterlerin sorunlarına kamuoyunun dikkatini çekmek amacıyla “Tıbbi Sekreterler Platformu” kuruldu.
248 bin üyesiyle, sağlık kolunda yetkili sendika olan Sağlık Sen'de, yönetim kurulu değişti.
Gastroenterolog Prof. Dr. Sezgin, - "Peynir-ekmek gibi ağrı kesici tüketmeyin"
Burçak Kahvesi için Patent alan Mehmet Turgay KARAKOÇ, yatırımcı arayışında. Türkiye’de ve Dünya’da ilk ve tek üretici olduğunu vurgulayan Karakoç, yüzde 100 Türk malı, yüzde 100 doğal ve kafeinsiz olan Burçak Kahvesini yatırımcı desteğiyle Konya’ya ve Türkiye ekonomisine kazandırmak istiyor.
Kdz. Ereğli’de oturduğu binanın 5 katından atlayan bir doktor hayatını kaybetti.
Akşam saatlerinde Seydişehir Devlet Hastanesinde, görev yapan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. İsmail Cem Temel (32), 5 ameliyattan sonra uzun süredir devam eden bel ağrısı şikayetinden dolayı serum taktırarak...
Hastane sıra beklerken bunalıma giren genç boğazını kesti. Doktorlar müdahale etti.
Özel bir kargo şirketinin Rize şubesinde kargoların araçlara yüklenme şekli sosyal medyada tepkilere neden olunca 5 kuryenin işine son verildi.
Selçuk Üniversitesi'nin FETÖ'cü 4 bin 200 kişiye usulsüz şekilde doktora ve yüksek lisans verilmesinin ardından, Meram ve Selçuk Tıp Fakülteleri ile Diş Hekimliği Fakültesi döner sermayelerinin FETÖ kaynaklarına aktarıldığı ortaya çıktı.
20 aydır görevine iade edilmeyen Turgay Karakoç e-devletin yeni hizmetinde Diyanet İşleri Başkanlığı’na 3 soru yöneltti... Diyanetten ŞOK CEVAP...!
Dünya'nın en aktif yanardağlarından biri olan Kilauea korkusu bitmek bilmiyor... Yanardağdan çıkan lav ve zehirli gazlar son sürat ilerlerken, uzmanlar tarafından geçemeyeceği düşünülen noktayı geçerek evlerin ve yaşamın olduğu noktalara doğru hızla gittiği açıklandı. 20 Mayıs 2018
 1  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe