• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Nöbet tutulan güne göre yıpranma payı verilmesi, doktorlarımızın emekli maaşlarının kısmen yükseltilmesi, Zorunlu mali sorumluluk sigortasının tek elden yapılması, normal doğumda anne ve bebeğe zorunlu sigorta yapılması gibi düzenlemelerin yer aldığı Torba Yasa Tasarısının gündemde olduğu bir zaman diliminde 21-28 Nisan Ebeler Haftasını karşılıyoruz.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2016/3) AÇIKLANDI. 22.04.2016 Sonuçlar ve Yerleştirme Puanları için TIKLAYINIZ...
ÖSYM yaptığı duyuru ile Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları KPSS 2016/3 Tercih Kılavuzunu yayınladı. Kadrolar için tıklayınız...
Anadolu Üniversitesi, açıköğretim fakültesi sınav giriş yerlerini açıkladı. Tıklayınız.
Son zamanlarda mevzuata aykırı olarak kamera ile sağlık personelini takip edip izleyen kimi yöneticilerin suç işlediklerini, sitemize gelen yoğun şikayetler sonucunda haber yapma kararı aldık..
Diş Hekimi Pertev Kökdemir, peynirin diş çürüğünden koruma etkisi olduğunu belirterek, ” Çocuklar abur cubur yemek istediklerinde onlara peynir, süt veya ayran verin.” dedi.
SGK'da özel diş hekimlerini inceleyen müfettiş diş merkezi sahibinden rüşvet alırken polis tarafından suçüstü yakalandı. SGK, rüşvet skandalının ardından müfettişle ilgili soruşturma başlattı.
Ebe, hemşire ve sağlık memurlarının belirlenmiş görev yetki ve alanları ile temel eğitim, hizmet içi eğitim, görev ve unvanlarına uygun olarak çalıştırılmaları gerekmektedir.
Yalova Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi 2016 yılı yapılacak indirimler ve uygulanacak fiyat listesi, 4 Nisan 2016 tarihinde Bakanlığımızca onaylanarak yürürlüğe girmiştir.
Ankara Elmadağ Hastanesinde Görevli Radyoloji Teknisyeni Üyemizin nöbetlerinde acil servise hizmet verdiği sürelere ilişkin nöbet ücretinin riskli birimlerdeki gibi yüzde 50 artırımlı ödenmesi için yaptığı başvurunun..
Türk Sağlık-Sen döner sermaye ücretlerinin artırılması için imza kampanyası tüm illerde devam ediyor...Haklı isyanı şanlı mücadeleye dönüştürmek senin elinde..
4/B’lilerin ek ödemelerinden kesilen SGK primlerinin geri ödenmesine yönelik Şanlıurfa İdare Mahkemesinin kararını onayan 21. Hukuk Dairesi Maddi Hata Nedeniyle verdiği onama ilamını kaldırdı. Şanlıurfa İdare Mahkemesinin verdiği kararı bozdu.
... 10 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe