• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 30° 15°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Hangi ilin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterinin 1300 sayfalık müfettiş raporu sonucunda yargılanıyor! Hiç şaşırmadık..
Ulusal basında yer alan doktor haberleri ile ilgili o ilin genel sekreteri ve o ilin siyasi bir il başkanı bakın neler söylemiş! Baskı, korkutma, tehdit ve kumpas! ne ararsanız var...
Bu sorulara Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinin ve Karaman Valiliğinin cevap vermesini bekliyoruz.
Sağlık Bakanlığı daha önce 2011 ve 2013'te sözleşmelilerin tamamını kadroya geçirip, yeniden sözleşmeli almayacağını beyan etmişti. Şimdi ise yeniden 4920 adet sözleşmeli alımı yapıyor!
Bu bir iş tarlada iş kazası ve adli bir vakadır. Ambulans ve hastanede tıbben doğru müdahale yapılmıştır. Kızın ölü geldiği de dolaylı olarak kısmen doğrudur..
İZMİR Birlik ve Dayanışma Sendikası Genel Örgütlenme Sekreteri Dr. Murat Bolat hakkında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na basın açıklamasında hakaret ettiği iddiasıyla açılan davada karar çıktı. 1-3 yıl hapis cezası istemiyle tutuksuz yargılanan Dr. Bolat, delil yetersizliğinden beraat etti.
Bayram tatili 9 gün oldu. Kamu çalışanları 21 Eylül'den itibaren 2,5 gün idari izinli sayılacak.
Ağrı'nın Tutak ilçesinde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Durmuş Ekin Taşatan, evinde ölü olarak bulundu.
Sağlıkta Lisans Tamamlama kayıtları devam ederken, belirsizlikler, cevapsız sorular derken şimdi de Yürütmeyi Durdurma Davası ile ortalık toz duman!
AHEF İle Sağlık Bakanlığı arasındaki hukuk savaşında aile hekimleri yeni bir dava daha kazandı. Danıştay kararı için tıklayınız...
Kayıtlar uzatıldı uzatılmasına ama lisans tamamlama ile ilgili karmaşa ve akıllardaki sorular hala cevapsız kalmıştır!
Fakültemiz Radyoloji Anabilim Dalı'nda yapılan tetkiklerin yüzde 80'inden fazlasına öğretim üyeleri girmemekte, tetkikleri asistanlar veya teknisyenler gerçekleştirmektedir. Buna karşılık tetkikler, öğretim üyeleri adına kaydedilmektedir.
... 10 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2016 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri