• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
27° 30° 16°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

SGK'da özel diş hekimlerini inceleyen müfettiş diş merkezi sahibinden rüşvet alırken polis tarafından suçüstü yakalandı. SGK, rüşvet skandalının ardından müfettişle ilgili soruşturma başlattı.
Ebe, hemşire ve sağlık memurlarının belirlenmiş görev yetki ve alanları ile temel eğitim, hizmet içi eğitim, görev ve unvanlarına uygun olarak çalıştırılmaları gerekmektedir.
Yalova Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi 2016 yılı yapılacak indirimler ve uygulanacak fiyat listesi, 4 Nisan 2016 tarihinde Bakanlığımızca onaylanarak yürürlüğe girmiştir.
Ankara Elmadağ Hastanesinde Görevli Radyoloji Teknisyeni Üyemizin nöbetlerinde acil servise hizmet verdiği sürelere ilişkin nöbet ücretinin riskli birimlerdeki gibi yüzde 50 artırımlı ödenmesi için yaptığı başvurunun..
Türk Sağlık-Sen döner sermaye ücretlerinin artırılması için imza kampanyası tüm illerde devam ediyor...Haklı isyanı şanlı mücadeleye dönüştürmek senin elinde..
4/B’lilerin ek ödemelerinden kesilen SGK primlerinin geri ödenmesine yönelik Şanlıurfa İdare Mahkemesinin kararını onayan 21. Hukuk Dairesi Maddi Hata Nedeniyle verdiği onama ilamını kaldırdı. Şanlıurfa İdare Mahkemesinin verdiği kararı bozdu.
Sütçüler Asliye Ceza Mahkemesi Başkanlığı ve Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü dikkatine...11.03.2016
Hastane mutemedinin personel maaşlarını zimmetine geçirerek haksız kazanç, evrakta sahtecilik ve zimmete para geçirme suçlarından açığa alındığı öğrenildi.
Son zamanlarda artan Mutemet yolsuzluklarına bir yenisi daha eklendi. Ama mutemet bu kez soluğu cezaevinde aldı...
Türkiye’de en çok soruşturma ve davalık olunan üniversite belki de ÇOMÜ. Bu bile insanı utandırır. Ama yöneticilerimizin bununla ilgilendiği yok. Tam tersine soruşturma açıldıkça birileri aferin alıyor gibi.
Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyeleri arasındaki tartışma ve çekişmelerin kapıları kazımaya kadar gittiği iddia edildi.
Halk Sağlığı’nda taciz iddiası gündeme geldi. İl Sağlık Müdürü ile ilgili suç duyurusunda bulunulurken, tacize uğradığını iddia eden kadın personel ise kurumdan uzaklaştırıldı.
... 10 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri