• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

ADSM’de görev yapan bir çalışan adına açılan dava ile mahkeme göreve başlama tarihi olan 1996 yılından itibaren fiili hizmet süresi zammından faydalandırılmasına hükmetti.
2016 Mayıs-Haziran Bölge Hizmet Grupları (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar) Açıklandı. Yeni gruplar için tıklayınız.
İzmir Buca’da görev yapan aile hekimi Buca Kaymakamlığı tarafından hazırlanan Defin İzni ve Ölüm Bildirim Yetkilisi Nöbet listesinde nöbet yazılmasının ardından dava açılmıştı. Dava sonuçlandı..
Döner sermayelerin arttırılması talebini içeren ve Sendikamız tarafından başlatılan kampanyayla Türkiye’nin dört bir yanında on binlerce sağlık çalışanını imzaladığı dilekçeleri Bakanlık önünde gerçekleştirdiğimiz eylemle Sağlık Bakanlığı’na teslim ettik.
Nöbet tutulan güne göre yıpranma payı verilmesi, doktorlarımızın emekli maaşlarının kısmen yükseltilmesi, Zorunlu mali sorumluluk sigortasının tek elden yapılması, normal doğumda anne ve bebeğe zorunlu sigorta yapılması gibi düzenlemelerin yer aldığı Torba Yasa Tasarısının gündemde olduğu bir zaman diliminde 21-28 Nisan Ebeler Haftasını karşılıyoruz.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2016/3) AÇIKLANDI. 22.04.2016 Sonuçlar ve Yerleştirme Puanları için TIKLAYINIZ...
ÖSYM yaptığı duyuru ile Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları KPSS 2016/3 Tercih Kılavuzunu yayınladı. Kadrolar için tıklayınız...
Anadolu Üniversitesi, açıköğretim fakültesi sınav giriş yerlerini açıkladı. Tıklayınız.
Son zamanlarda mevzuata aykırı olarak kamera ile sağlık personelini takip edip izleyen kimi yöneticilerin suç işlediklerini, sitemize gelen yoğun şikayetler sonucunda haber yapma kararı aldık..
Diş Hekimi Pertev Kökdemir, peynirin diş çürüğünden koruma etkisi olduğunu belirterek, ” Çocuklar abur cubur yemek istediklerinde onlara peynir, süt veya ayran verin.” dedi.
SGK'da özel diş hekimlerini inceleyen müfettiş diş merkezi sahibinden rüşvet alırken polis tarafından suçüstü yakalandı. SGK, rüşvet skandalının ardından müfettişle ilgili soruşturma başlattı.
Ebe, hemşire ve sağlık memurlarının belirlenmiş görev yetki ve alanları ile temel eğitim, hizmet içi eğitim, görev ve unvanlarına uygun olarak çalıştırılmaları gerekmektedir.
... 10 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe