• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

İsteği dışında geçici görevlendirme verilen ve üyemiz olan laboratuvar teknisyenine, geçici görevden 1 hafta önce facebook paylaşımı bahane edilerek usulsüz ve ısmarlama bir soruşturma ile uyarı cezası verilmesi tesadüf değildir!
19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Türk Sağlık-Sen Çanakkale Kadın Kollarının düzenlediği Balkan Turu ilgi topladı. Sağlık Çalışanlarını düşünen sivil toplum örgütlerinin olduğunu bilmek sevindiricidir..
Sağlık Bakanlığı Yönetim hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından (il sağlık Müdürlüğü, İlçe Sağlık müdürlüğü, İl Ambulans Servisi Komuta Merkezi ve Acil Sağlık hizmetleri İstasyonlarında ) görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki personellerin, mesleki sağlığa ilişkin bir üst öğrenim bitirmesi durumunda zam ve tazminatların ödenmesi konusunda uygulama birliğinin sağlanması amacıyla bir yazı yayınlandı.
ADSM’de görev yapan bir çalışan adına açılan dava ile mahkeme göreve başlama tarihi olan 1996 yılından itibaren fiili hizmet süresi zammından faydalandırılmasına hükmetti.
2016 Mayıs-Haziran Bölge Hizmet Grupları (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar) Açıklandı. Yeni gruplar için tıklayınız.
İzmir Buca’da görev yapan aile hekimi Buca Kaymakamlığı tarafından hazırlanan Defin İzni ve Ölüm Bildirim Yetkilisi Nöbet listesinde nöbet yazılmasının ardından dava açılmıştı. Dava sonuçlandı..
Döner sermayelerin arttırılması talebini içeren ve Sendikamız tarafından başlatılan kampanyayla Türkiye’nin dört bir yanında on binlerce sağlık çalışanını imzaladığı dilekçeleri Bakanlık önünde gerçekleştirdiğimiz eylemle Sağlık Bakanlığı’na teslim ettik.
Nöbet tutulan güne göre yıpranma payı verilmesi, doktorlarımızın emekli maaşlarının kısmen yükseltilmesi, Zorunlu mali sorumluluk sigortasının tek elden yapılması, normal doğumda anne ve bebeğe zorunlu sigorta yapılması gibi düzenlemelerin yer aldığı Torba Yasa Tasarısının gündemde olduğu bir zaman diliminde 21-28 Nisan Ebeler Haftasını karşılıyoruz.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2016/3) AÇIKLANDI. 22.04.2016 Sonuçlar ve Yerleştirme Puanları için TIKLAYINIZ...
ÖSYM yaptığı duyuru ile Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları KPSS 2016/3 Tercih Kılavuzunu yayınladı. Kadrolar için tıklayınız...
Anadolu Üniversitesi, açıköğretim fakültesi sınav giriş yerlerini açıkladı. Tıklayınız.
Son zamanlarda mevzuata aykırı olarak kamera ile sağlık personelini takip edip izleyen kimi yöneticilerin suç işlediklerini, sitemize gelen yoğun şikayetler sonucunda haber yapma kararı aldık..
 9  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri