• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

4-5 Haziran 2016 tarihinde yapılan AÖF final sınavlarının sonuçları açıklandı. AÖF sonuçları için TIKLAYINIZ
Aksaray İdare Mahkemesi, açılan dava sonrası mesai saatleri dışında ölü muayenesine giden aile hekimine nöbet ücreti verilmesi gerektiğine karar verdi.
Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneler Kurumu'na bağlı olarak çalışan bir Devlet Hastanesinde ELEMAN KALMADIĞI gerekçesiyle LABORATUVAR Kapatılarak, kapısına kilit vuruldu!
Yargıtay, Antalya'da görülen bir iş davasında dikkat çekici bir karara imza attı.
Danıştay, "açık hata" sonucunda hatalı yapılan atama nedeniyle fazladan yapılan maaş ödemelerinin geri alınabileceği; ancak faiz istenemeyeceğine karar verdi.
İsteği dışında geçici görevlendirme verilen ve üyemiz olan laboratuvar teknisyenine, geçici görevden 1 hafta önce facebook paylaşımı bahane edilerek usulsüz ve ısmarlama bir soruşturma ile uyarı cezası verilmesi tesadüf değildir!
19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Türk Sağlık-Sen Çanakkale Kadın Kollarının düzenlediği Balkan Turu ilgi topladı. Sağlık Çalışanlarını düşünen sivil toplum örgütlerinin olduğunu bilmek sevindiricidir..
Sağlık Bakanlığı Yönetim hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından (il sağlık Müdürlüğü, İlçe Sağlık müdürlüğü, İl Ambulans Servisi Komuta Merkezi ve Acil Sağlık hizmetleri İstasyonlarında ) görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki personellerin, mesleki sağlığa ilişkin bir üst öğrenim bitirmesi durumunda zam ve tazminatların ödenmesi konusunda uygulama birliğinin sağlanması amacıyla bir yazı yayınlandı.
ADSM’de görev yapan bir çalışan adına açılan dava ile mahkeme göreve başlama tarihi olan 1996 yılından itibaren fiili hizmet süresi zammından faydalandırılmasına hükmetti.
2016 Mayıs-Haziran Bölge Hizmet Grupları (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar) Açıklandı. Yeni gruplar için tıklayınız.
İzmir Buca’da görev yapan aile hekimi Buca Kaymakamlığı tarafından hazırlanan Defin İzni ve Ölüm Bildirim Yetkilisi Nöbet listesinde nöbet yazılmasının ardından dava açılmıştı. Dava sonuçlandı..
Döner sermayelerin arttırılması talebini içeren ve Sendikamız tarafından başlatılan kampanyayla Türkiye’nin dört bir yanında on binlerce sağlık çalışanını imzaladığı dilekçeleri Bakanlık önünde gerçekleştirdiğimiz eylemle Sağlık Bakanlığı’na teslim ettik.
 9  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe