• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

ANKARA Üniversitesi Hastanesi’nde çalışan bir kişi, yine hastane çalışanı 4 kişiyi öldürdü
Bu yetki size kim veya kimler tarafından verilmektedir?Siz bir Kurumun Yöneticisisiniz,tehdit mercii değilsiniz. Böyle bir hakkınızın olmadığını bilmelisiniz. Bu yapılan tehditlere istinaden üyemiz..
İlan metni ve münhal kadrolar yayımlanmıştır. Başvurular 27 Haziran 2016 tarihi saat 18:00 'e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.
Acil Servisinde Doktor Olmayan Devlet Hastanesi mi Olurmuş? Demeyin.. Maalesef Oluyormuş..
4-5 Haziran 2016 tarihinde yapılan AÖF final sınavlarının sonuçları açıklandı. AÖF sonuçları için TIKLAYINIZ
Aksaray İdare Mahkemesi, açılan dava sonrası mesai saatleri dışında ölü muayenesine giden aile hekimine nöbet ücreti verilmesi gerektiğine karar verdi.
Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneler Kurumu'na bağlı olarak çalışan bir Devlet Hastanesinde ELEMAN KALMADIĞI gerekçesiyle LABORATUVAR Kapatılarak, kapısına kilit vuruldu!
Yargıtay, Antalya'da görülen bir iş davasında dikkat çekici bir karara imza attı.
Danıştay, "açık hata" sonucunda hatalı yapılan atama nedeniyle fazladan yapılan maaş ödemelerinin geri alınabileceği; ancak faiz istenemeyeceğine karar verdi.
İsteği dışında geçici görevlendirme verilen ve üyemiz olan laboratuvar teknisyenine, geçici görevden 1 hafta önce facebook paylaşımı bahane edilerek usulsüz ve ısmarlama bir soruşturma ile uyarı cezası verilmesi tesadüf değildir!
19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Türk Sağlık-Sen Çanakkale Kadın Kollarının düzenlediği Balkan Turu ilgi topladı. Sağlık Çalışanlarını düşünen sivil toplum örgütlerinin olduğunu bilmek sevindiricidir..
Sağlık Bakanlığı Yönetim hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından (il sağlık Müdürlüğü, İlçe Sağlık müdürlüğü, İl Ambulans Servisi Komuta Merkezi ve Acil Sağlık hizmetleri İstasyonlarında ) görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki personellerin, mesleki sağlığa ilişkin bir üst öğrenim bitirmesi durumunda zam ve tazminatların ödenmesi konusunda uygulama birliğinin sağlanması amacıyla bir yazı yayınlandı.
 9  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe