• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Türkiye Kamu Hastaneleri Mali Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı..
KONYA İLİNDE 10.08.2016 TARİHİNDE AÇIĞA ALINANLAR...
Sözleşmeli pozisyonlarda çalışanların kadroya geçirilmeleri nedeniyle iptal edilmiş sayılan 10.827 adet sözleşmeli sağlık personeli pozisyonunda personel istihdam edilebilecek.
Kamu çalışanlarının tamamının yıllık izinlerinin ikinci bir emre kadar kaldırılmasına ilişkin Genelge yürürlükten kaldırıldı.
Sağlıkta Görevden Almalar Çanakkale'den Başladı. Görevden alınan isimler için TIKLAYIN.
Temmuz 2016'da Resmi Gazetede yayımlanan tebliğle hizmet kolu bazında sendika üye sayıları açıklandı. Sendika üye sayıları için TIKLAYIN.
2016 Temmuz-Ağustos Bölge Hizmet Grupları (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar) Güncellendi. Yeni Gruplar için TIKLAYINIZ.
Kamuda Yıllık İzinler İkinci Bir Emre Kadar İptal Edildi. İzinde olan memurların acilen görevlerine başlamaları gerekmektedir. Başbakanlık Genelgesi için TIKLAYINIZ.
Danıştay 5.dairesine yaptığı, kazanılan davalardan dolayı 100 sözleşme feshi puanın gerçekleşmediği yönündeki itirazı kabul edilmiş ve sözleşme feshinin yürütmesini durdurulmuştur.
YÖK, Sağlık Alanında Lisans Tamamlama başvuruları için internet sitesinde duyuru yayınladı.
Başbakan; Artık hastaneler o kadar şirin hale geldi ki, vatandaşlar oğullarını, kızlarını evlendirmek için acil servislere gidiyorlar, oralara yuvalar kurmak için ziyaretler yapıyorlar. Acil servisler artık sadece sağlık hizmeti vermiyor, yuva kurmak için de hizmet veriyor. İşte geldiğimiz nokta bu' demiştir.
Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyona Hastanesinde Hemşire olarak çalışan üyemizin Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine yapılan süresiz geçici görevlendirme işlemi yargı tarafından iptal edildi.
 8  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe