• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

YÖK, Sağlık Alanında Lisans Tamamlama başvuruları için internet sitesinde duyuru yayınladı.
Başbakan; Artık hastaneler o kadar şirin hale geldi ki, vatandaşlar oğullarını, kızlarını evlendirmek için acil servislere gidiyorlar, oralara yuvalar kurmak için ziyaretler yapıyorlar. Acil servisler artık sadece sağlık hizmeti vermiyor, yuva kurmak için de hizmet veriyor. İşte geldiğimiz nokta bu' demiştir.
Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyona Hastanesinde Hemşire olarak çalışan üyemizin Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine yapılan süresiz geçici görevlendirme işlemi yargı tarafından iptal edildi.
ANKARA Üniversitesi Hastanesi’nde çalışan bir kişi, yine hastane çalışanı 4 kişiyi öldürdü
Bu yetki size kim veya kimler tarafından verilmektedir?Siz bir Kurumun Yöneticisisiniz,tehdit mercii değilsiniz. Böyle bir hakkınızın olmadığını bilmelisiniz. Bu yapılan tehditlere istinaden üyemiz..
İlan metni ve münhal kadrolar yayımlanmıştır. Başvurular 27 Haziran 2016 tarihi saat 18:00 'e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.
Acil Servisinde Doktor Olmayan Devlet Hastanesi mi Olurmuş? Demeyin.. Maalesef Oluyormuş..
4-5 Haziran 2016 tarihinde yapılan AÖF final sınavlarının sonuçları açıklandı. AÖF sonuçları için TIKLAYINIZ
Aksaray İdare Mahkemesi, açılan dava sonrası mesai saatleri dışında ölü muayenesine giden aile hekimine nöbet ücreti verilmesi gerektiğine karar verdi.
Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneler Kurumu'na bağlı olarak çalışan bir Devlet Hastanesinde ELEMAN KALMADIĞI gerekçesiyle LABORATUVAR Kapatılarak, kapısına kilit vuruldu!
Yargıtay, Antalya'da görülen bir iş davasında dikkat çekici bir karara imza attı.
Danıştay, "açık hata" sonucunda hatalı yapılan atama nedeniyle fazladan yapılan maaş ödemelerinin geri alınabileceği; ancak faiz istenemeyeceğine karar verdi.
 8  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri