• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 31° 18°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Organ ve Doku Nakli Koordinatörü Sertifikasyon Eğitimi için gerekli belgeler ile 23 Kasım tarihine kadar başvuru gerekmektedir.
Son zamanlarda sık sık karşılaştığımız darp ve şiddet haberleri sağlık personelinin canını sıkmaktadır. Bu olumsuz şartlarda çalışmaya bir de kurumlardaki yöneticilerin güvenlik konusundaki duyarsızlıkları eklenince, sağlık kurumlarında çalışmak artık işkence haline gelmektedir.
2 Kasım 2011 632 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Sağlık Bakanlığı Ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile;
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 74. yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreni ile anıldı.
Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu'nun yayınladığı Genelgeye göre bazı hastane yöneticileri suç işliyor.
Kamu Hastane Birliklerine Geçiş Rehberi Sağlık Bakanlığı tarafından Yayınlanmıştır.
Tek bir iğneyle sigarayı bırakmak mümkün mü?
Konya iline bağlı Çumra Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin Çiçek görevden alınarak, yerine Dr.Nihat GEDİK Başhekimlik görevine getirildi.
Türk Milleti tarih sahnesinden silinmek üzereyken, kadın erkek, genç yaşlı demeden hür yaşama şuuruyla tek vücut olmuş, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının öncülüğünde destanlar yazarak tarihe geçmiştir. Büyük zafer, 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet'in ilanıyla taçlanmıştır.
Bayramlar, milli ve dini duyguların yoğunlaştığı, inanç ve geleneklerin heyecanla yaşandığı, toplumda milli birlik, dayanışma ve yardımlaşma şuurunun daha da kuvvetlendiği günlerdir.
Yayınlanan bölge hizmet gruplarına göre Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda çalışan personel branşına göre, çalıştığı ilin hangi bölgede olduğuna ve hangi illerin kendisinin alt bölgesi olduğuna bakılarak alt bölge tayini isteyebilecektir.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşların Taşra Teşkilatında çalışan personelin almış olduğu döner sermaye ücretleri hesabında kullanılan Kurumsal Performans Katsayısı ve personele verilen ek puanlar başta olmak üzere yönetmeliğin bazı maddelerinin iptali için Türk Sağlık-Sen Danıştay'a dava açtı.
... 60 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri