• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Anket
Genel Seçimlerde Oyunuzu Hangi Partiye Vereceksiniz?
Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Tek bir iğneyle sigarayı bırakmak mümkün mü?
Konya iline bağlı Çumra Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin Çiçek görevden alınarak, yerine Dr.Nihat GEDİK Başhekimlik görevine getirildi.
Türk Milleti tarih sahnesinden silinmek üzereyken, kadın erkek, genç yaşlı demeden hür yaşama şuuruyla tek vücut olmuş, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının öncülüğünde destanlar yazarak tarihe geçmiştir. Büyük zafer, 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet'in ilanıyla taçlanmıştır.
Bayramlar, milli ve dini duyguların yoğunlaştığı, inanç ve geleneklerin heyecanla yaşandığı, toplumda milli birlik, dayanışma ve yardımlaşma şuurunun daha da kuvvetlendiği günlerdir.
Yayınlanan bölge hizmet gruplarına göre Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda çalışan personel branşına göre, çalıştığı ilin hangi bölgede olduğuna ve hangi illerin kendisinin alt bölgesi olduğuna bakılarak alt bölge tayini isteyebilecektir.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşların Taşra Teşkilatında çalışan personelin almış olduğu döner sermaye ücretleri hesabında kullanılan Kurumsal Performans Katsayısı ve personele verilen ek puanlar başta olmak üzere yönetmeliğin bazı maddelerinin iptali için Türk Sağlık-Sen Danıştay'a dava açtı.
Sizlerden gelen şikayetleri artık yayınlıyoruz. Sitemizin ilkesi gereği şikayet eden kişilerin kimliğini vermeden yayınlıyoruz. Tarafımıza ulaşan şikayetlerin yetkili kişilerce gereğinin yapılması için yayınlıyoruz..
29/07/2011 tarihinde yayınlanan Resmi Gazete ile Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Fakültesinin Önlisans Programlarından mezun olanlar, lisans öğrenimine başlama hakkı elde edenlere uygulanan ”Lisans Öğrenimlerine Hazırlık Programı” kaldırılmıştı (R.G.29/7/2011-28009).
Hakkari’den 4, Bingöl’den gelen 8 ve 10 Şehit haberi ile yine üzüldük Türk Milleti olarak… Üzüldük sadece. Bugün üzülüp yarın unutuyoruz. Üzülmenin bile hakkını veremeden üzüldük işte. En fazla ne yapabiliyoruz söyleyelim, sosyal paylaşım sitelerinden terör örgütü pkk ya lanet okuyan kınayan ve küfür eden paylaşımlarda bulunuyoruz.. hepsi bu..
Bingöl-Erzurum Karayolu Karlıova ilçesi Hacılar köyü mevkisinde, polisleri taşıyan sivil plakalı midibüsün geçişi sırasında yola yerleştirilen patlayıcı infilak etti. Olayda 8 polis şehit olurken, 7 polis de yaralandı.
Sağlık çalışanlarını “Sevgi En İyi İlaçtır” temalı kısa film, öykü ve fotoğraf yarışmasına çağırıyoruz.. Sağlık çalışanları olarak, hastalarınızın sağlıklarına kavuşması için gösterdiğiniz çaba ve yaşadıklarınızı kısa filmlere, öykülere ve fotoğraflara dönüştürerek, tüm ülke ile paylaşmak ister misiniz?
Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.. (Mustafa Kemal ATATÜRK)
... 59 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2017 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri