• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Şifa Üniversitesi Hastanesinin ek hizmet binasında, gizli kamera olduğu değerlendirilen düzenek bulundu.
Bu itibarla, Sağlık Bakanlığı tarafından işletme izni verilen kaplıca tesislerine ait güncel liste ekte yer almaktadır. Liste için Tıklayınız..
Nurettin Canikli, Bekir Bozdağ, Fatma Betül Sayan Kaya, Süleyman Soylu, Recep Akdağ, Mehmet Müezzinoğlu, Ahmet Arslan, Faruk Özlü ve Bülent Tüfenkci'nin kabinede kalacağı öne sürülüyor.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Üniversite hastanelerimizin kadro ihtiyaçları vardı, gerek hemşire gerekse yardımcı sağlık elemanı açısından. Yaklaşık 1885-2000 kadro için Maliye ve YÖK ile imzaya açtık dedi.
TEK bir düzeltme KHK'sı yayımlamak, listeleri Başbakanlıkta bekletmek ve biriktirmek yerine, her hafta bir düzeltme KHK'sı Resmi Gazetede yayımlanmalıdır.
10-14 Ekim 2016 tarihleri arasında 240'ı Türkiye Kamu Hastanelerinden kalanı ( 165-170) İl Sağlık Müdürlükleri ve Halk Sağlığı Müdürlüklerinden olmak üzere 405 sağlık çalışanı göreve iade edildi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Ak Parti hükümeti ile ana muhalefet CHP arasındaki temas trafiği devam ediyor. Taraflar birbirlerini 'Yenikapı ruhu'na ihanet etmekle suçlasa da iki parti arasında değişik düzeylerde görev alan isimler arasında temasın sürdüğü belirtiliyor.
Birgün gazetesi muhabiri Yaşar Aydın, bu hafta en az bir KHK çıkacağını belirtti. KHK ile hataların düzeltileceğini...
Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti grup toplantısında, FETÖ ihraçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
OHAL kararı Resmi Gazete'de yayımlanmadan, 20 Temmuz 2016 tarihinde hastane idaresinin İFTİRASI ile Ayvacık Kaymakamlığı'nca memuriyetten önce uzaklaştırıldı sonra İHRAÇ EDİLDİ.
Tek derdimiz, OHAL fırsatçılığı gibi bir durum doğmasın. Süreç hukuk içinde yürüsün. Mağduriyetler yaratarak FETÖ ile mücadele edilmez” ifadelerine yer verdi.
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullah Gülen'in talimatıyla 2014 yılında kurulan ve OHAL kapsamında KHK ile kapatılan Cihan Sen Konfederasyonu'na bağlı Ufuk Sendikası'na operasyon yapıldı.
 6  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe