• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

TEK bir düzeltme KHK'sı yayımlamak, listeleri Başbakanlıkta bekletmek ve biriktirmek yerine, her hafta bir düzeltme KHK'sı Resmi Gazetede yayımlanmalıdır.
10-14 Ekim 2016 tarihleri arasında 240'ı Türkiye Kamu Hastanelerinden kalanı ( 165-170) İl Sağlık Müdürlükleri ve Halk Sağlığı Müdürlüklerinden olmak üzere 405 sağlık çalışanı göreve iade edildi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Ak Parti hükümeti ile ana muhalefet CHP arasındaki temas trafiği devam ediyor. Taraflar birbirlerini 'Yenikapı ruhu'na ihanet etmekle suçlasa da iki parti arasında değişik düzeylerde görev alan isimler arasında temasın sürdüğü belirtiliyor.
Birgün gazetesi muhabiri Yaşar Aydın, bu hafta en az bir KHK çıkacağını belirtti. KHK ile hataların düzeltileceğini...
Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti grup toplantısında, FETÖ ihraçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
OHAL kararı Resmi Gazete'de yayımlanmadan, 20 Temmuz 2016 tarihinde hastane idaresinin İFTİRASI ile Ayvacık Kaymakamlığı'nca memuriyetten önce uzaklaştırıldı sonra İHRAÇ EDİLDİ.
Tek derdimiz, OHAL fırsatçılığı gibi bir durum doğmasın. Süreç hukuk içinde yürüsün. Mağduriyetler yaratarak FETÖ ile mücadele edilmez” ifadelerine yer verdi.
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullah Gülen'in talimatıyla 2014 yılında kurulan ve OHAL kapsamında KHK ile kapatılan Cihan Sen Konfederasyonu'na bağlı Ufuk Sendikası'na operasyon yapıldı.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde 30 Eylül tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren ve sağlık çalışanlarını mağdur eden bazı değişikliklerin iptali için Türk Sağlık-Sen tarafından dava açıldı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ CNN Türk televizyonunda Hande Fırat'a yaptığı açıklamada GATA’nın devri ve FETÖ soruşturması kapsamında yapılan düzenlemeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Görevden alınan sağlık memuru, daha sonra ise 1 Eylül tarihli resmi gazetede yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile memuriyetten ihraç edildi. Ancak işin böyle olmadığı ise sonradan ortaya çıktı.
Memurlar.net, 1 Eylül 2016 tarihli ihraç kararnamesinde ismi yer alıp da MASUM olan ve ihraçlarında hata olan memurların isimlerini yayınladı. 09.09.2016
 6  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe