• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

OHAL kararı Resmi Gazete'de yayımlanmadan, 20 Temmuz 2016 tarihinde hastane idaresinin İFTİRASI ile Ayvacık Kaymakamlığı'nca memuriyetten önce uzaklaştırıldı sonra İHRAÇ EDİLDİ.
Tek derdimiz, OHAL fırsatçılığı gibi bir durum doğmasın. Süreç hukuk içinde yürüsün. Mağduriyetler yaratarak FETÖ ile mücadele edilmez” ifadelerine yer verdi.
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullah Gülen'in talimatıyla 2014 yılında kurulan ve OHAL kapsamında KHK ile kapatılan Cihan Sen Konfederasyonu'na bağlı Ufuk Sendikası'na operasyon yapıldı.
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde 30 Eylül tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren ve sağlık çalışanlarını mağdur eden bazı değişikliklerin iptali için Türk Sağlık-Sen tarafından dava açıldı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ CNN Türk televizyonunda Hande Fırat'a yaptığı açıklamada GATA’nın devri ve FETÖ soruşturması kapsamında yapılan düzenlemeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Görevden alınan sağlık memuru, daha sonra ise 1 Eylül tarihli resmi gazetede yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile memuriyetten ihraç edildi. Ancak işin böyle olmadığı ise sonradan ortaya çıktı.
Memurlar.net, 1 Eylül 2016 tarihli ihraç kararnamesinde ismi yer alıp da MASUM olan ve ihraçlarında hata olan memurların isimlerini yayınladı. 09.09.2016
CHP lideri, başta ordunun yeniden yapılandırılması, askeri okulların kapatılması, belediyelere kayyum atanması olmak üzere OHAL sonrası sürece de etki edecek KHK hükümlerini Anayasa Mahkemesi'ne götüreceklerini belirtti.
Şu var ki at izi, it izine karışmış vaziyette. 'Ben bir şey atayım da nasılsa tutar' diyenler var" dedi. "Bazen fırsat bulduğumda TV’leri izliyorum. Öyle yorumlar yapıyorlar ki suçladıkları o insanın bu işle hiç alakası yok" diyen Erdoğan, "Ama o insana o yaftayı yapıştırıyor. Bunlar doğru şeyler değil.
İşte yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkında merak edilenler haberimizde..
Belediye başkanından aile hekimine "seni açığa aldırırım" tehdidi..
Sağlık Alanında Lisans Tamamlama yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Sonuç öğrenmek için tıklayınız.
 6  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri