• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Kocaeli'de Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Üreme Sağlığı Eğitim Merkezine vincin girmesi sonucu vinç sürücüsü öldü, bir kişi de yaralandı. (Video Haber)
Aksaray İdare Mahkemesi, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu kararına rağmen, bilgi edinme hakkını gereği gibi yerine getirmeyen üniversite Rektörlüğüne 3 bin tl tazminat cezası verildi.
Anadolu Üniversitesi 2017 AÖF final sonuçları açıklandı AÖF final sınavları 3-4 Haziran tarihlerinde yapılmıştı.
İlan metni ve münhal kadrolar yayımlanmıştır. Başvurular 7 Haziran 2017 Çarşamba - 14 Haziran 2017 Çarşamba (saat 18:00'e kadar) tarihleri arasında Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.
Sağlık Bakanlığı, unvan değişikliği sınavı duyurusunu yayınladı. Resmi duyuru ve MÜNHAL KADROLAR için tıklayınız...
Daha önce Dernek olarak faaliyet sürdüren bazı aile hekimleri, AHESEN isimli sendikayı kurdular...Sağlık iş kolunda 26.cı sendika olarak kayıtlara geçti.
Bugün Diyarbakır Lice’de bölücü hainlerle çıkam çatışmada 3, Akşam saatlerinde de Şırnak'ın Şenoba’dan kalkan bir askeri helikopterin yüksek gerilim hattına takılarak düşmesi sonucu 13 olmak üzere 16 kahraman askerimiz şehit olmuşlardır.
Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden 2017 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Sureti İle Atama Kurası Hakkında aşağıda yer alan şu duyuru yayınlanmıştır:
Şifa Üniversitesi Hastanesinin ek hizmet binasında, gizli kamera olduğu değerlendirilen düzenek bulundu.
Bu itibarla, Sağlık Bakanlığı tarafından işletme izni verilen kaplıca tesislerine ait güncel liste ekte yer almaktadır. Liste için Tıklayınız..
Nurettin Canikli, Bekir Bozdağ, Fatma Betül Sayan Kaya, Süleyman Soylu, Recep Akdağ, Mehmet Müezzinoğlu, Ahmet Arslan, Faruk Özlü ve Bülent Tüfenkci'nin kabinede kalacağı öne sürülüyor.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Üniversite hastanelerimizin kadro ihtiyaçları vardı, gerek hemşire gerekse yardımcı sağlık elemanı açısından. Yaklaşık 1885-2000 kadro için Maliye ve YÖK ile imzaya açtık dedi.
 5  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe