• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

BAKANLAR Kurulu'nda alınan kararlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı sonrası Resmi Gazete'de yer aldı. Yeni valiler kararnamesine göre, 20 ilin valisi merkeze alındı, 20 ile yeni vali atandı, 19 il valisi ise yer değiştirdi. İşte o Valiler..
Bırakın askeriyeyi, Gelin hastanelere… Olabilecek en kötü et, Olabilecek en kötü sebzeyle tencereye konup, Olabilecek en kötü yağda pişiriliyor !!! Bunlar iyileşmesi beklenen hastalara, Hastalara refakat eden yakınlarına, Onları ameliyat edecek doktorlara, Ve tüm gece takibini yapacak hemşirelere yediriliyor! Ne mi oluyor?
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı, en fazla üç dersten başarısız olup bu dersleri başarması durumunda mezun olabilecek öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra tanınan üç ders sınav hakkı, aşağıda belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülür.
Biz, sorgusuz sualsiz, nereden geldiği nasıl hazırlandığı belli olmayan listelerle, evrensel hukukta bir kişi için suç unsuru sayılamayacak kriterler bahanesiyle, işlerinden ihraç edilmiş 150 bini aşan kamu personelinin sesiyiz.
Kocaeli'de Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Üreme Sağlığı Eğitim Merkezine vincin girmesi sonucu vinç sürücüsü öldü, bir kişi de yaralandı. (Video Haber)
Aksaray İdare Mahkemesi, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu kararına rağmen, bilgi edinme hakkını gereği gibi yerine getirmeyen üniversite Rektörlüğüne 3 bin tl tazminat cezası verildi.
Anadolu Üniversitesi 2017 AÖF final sonuçları açıklandı AÖF final sınavları 3-4 Haziran tarihlerinde yapılmıştı.
İlan metni ve münhal kadrolar yayımlanmıştır. Başvurular 7 Haziran 2017 Çarşamba - 14 Haziran 2017 Çarşamba (saat 18:00'e kadar) tarihleri arasında Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.
Sağlık Bakanlığı, unvan değişikliği sınavı duyurusunu yayınladı. Resmi duyuru ve MÜNHAL KADROLAR için tıklayınız...
Daha önce Dernek olarak faaliyet sürdüren bazı aile hekimleri, AHESEN isimli sendikayı kurdular...Sağlık iş kolunda 26.cı sendika olarak kayıtlara geçti.
Bugün Diyarbakır Lice’de bölücü hainlerle çıkam çatışmada 3, Akşam saatlerinde de Şırnak'ın Şenoba’dan kalkan bir askeri helikopterin yüksek gerilim hattına takılarak düşmesi sonucu 13 olmak üzere 16 kahraman askerimiz şehit olmuşlardır.
Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden 2017 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Sureti İle Atama Kurası Hakkında aşağıda yer alan şu duyuru yayınlanmıştır:
 5  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe