• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Daha önce Dernek olarak faaliyet sürdüren bazı aile hekimleri, AHESEN isimli sendikayı kurdular...Sağlık iş kolunda 26.cı sendika olarak kayıtlara geçti.
Bugün Diyarbakır Lice’de bölücü hainlerle çıkam çatışmada 3, Akşam saatlerinde de Şırnak'ın Şenoba’dan kalkan bir askeri helikopterin yüksek gerilim hattına takılarak düşmesi sonucu 13 olmak üzere 16 kahraman askerimiz şehit olmuşlardır.
Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden 2017 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Sureti İle Atama Kurası Hakkında aşağıda yer alan şu duyuru yayınlanmıştır:
Şifa Üniversitesi Hastanesinin ek hizmet binasında, gizli kamera olduğu değerlendirilen düzenek bulundu.
Bu itibarla, Sağlık Bakanlığı tarafından işletme izni verilen kaplıca tesislerine ait güncel liste ekte yer almaktadır. Liste için Tıklayınız..
Nurettin Canikli, Bekir Bozdağ, Fatma Betül Sayan Kaya, Süleyman Soylu, Recep Akdağ, Mehmet Müezzinoğlu, Ahmet Arslan, Faruk Özlü ve Bülent Tüfenkci'nin kabinede kalacağı öne sürülüyor.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Üniversite hastanelerimizin kadro ihtiyaçları vardı, gerek hemşire gerekse yardımcı sağlık elemanı açısından. Yaklaşık 1885-2000 kadro için Maliye ve YÖK ile imzaya açtık dedi.
TEK bir düzeltme KHK'sı yayımlamak, listeleri Başbakanlıkta bekletmek ve biriktirmek yerine, her hafta bir düzeltme KHK'sı Resmi Gazetede yayımlanmalıdır.
10-14 Ekim 2016 tarihleri arasında 240'ı Türkiye Kamu Hastanelerinden kalanı ( 165-170) İl Sağlık Müdürlükleri ve Halk Sağlığı Müdürlüklerinden olmak üzere 405 sağlık çalışanı göreve iade edildi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Ak Parti hükümeti ile ana muhalefet CHP arasındaki temas trafiği devam ediyor. Taraflar birbirlerini 'Yenikapı ruhu'na ihanet etmekle suçlasa da iki parti arasında değişik düzeylerde görev alan isimler arasında temasın sürdüğü belirtiliyor.
Birgün gazetesi muhabiri Yaşar Aydın, bu hafta en az bir KHK çıkacağını belirtti. KHK ile hataların düzeltileceğini...
Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti grup toplantısında, FETÖ ihraçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 5  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri