• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Başbakanlık OHAL Komisyonuna Başvuru Tarihini Resmi Olarak Açıkladı. Başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü başlayacak olup, 14 Eylül 2017 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Resmi Açıklama için TIKLAYIN. 12.07.2017
OHAL Komisyonu çalışma usul ve esasları Resmi Gazete'de yayımlandı. Resmi Gazete ilamı için Tıklayın. 12.07.2017
2017- Kamu Personel Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (2017- ÖABT) 16 Temmuz 2017 tarihinde uygulanacak olup adayların sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Giriş belgesi için tıklayın.
2017 Temmuz-Ağustos Bölge Hizmet Grupları (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar) Güncellendi. 01.07.2017 Yeni Gruplar için Tıklayın..
Kilis ilinde ve Türkiye'de onlarca TÜRK hekim bulunmasına rağmen, diş hastanesinde yönetici olmak isteyen doktorların olduğu halde neden bir SURİYELİ doktorun Türk hastanesine yönetici yapıldığı merak konusu olmuştur.
Sağlık-Sen Genel Merkezi konuyla ilgili aşağıdaki basın açıklamasını yayınlayarak, web sayfalarından yayınladıkları başvuru dilekçesiyle hem SAĞLIK BAKANLIĞI'NA hem de HALK SAĞLIĞI KURUMU'NA resen yapılan atamaların İPTAL EDİLMESİ İÇİN resmi olarak başvurduğunu duyurdu.
Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin Halk Sağlığında görevli 2 bin personelin res’en Kamu Hastanelerine res’en atanması işlemi ile ilgili açıklama yaptı.
Rutinleşerek, sistematik bir hale gelen ve vatandaşın adeta sağlık hizmetini istediği gibi almak için başvuru yoluna dönüşen sağlıkta şiddet çığırından çıkmış ve katlanılamaz bir hale gelmiştir.
BAKANLAR Kurulu'nda alınan kararlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı sonrası Resmi Gazete'de yer aldı. Yeni valiler kararnamesine göre, 20 ilin valisi merkeze alındı, 20 ile yeni vali atandı, 19 il valisi ise yer değiştirdi. İşte o Valiler..
Bırakın askeriyeyi, Gelin hastanelere… Olabilecek en kötü et, Olabilecek en kötü sebzeyle tencereye konup, Olabilecek en kötü yağda pişiriliyor !!! Bunlar iyileşmesi beklenen hastalara, Hastalara refakat eden yakınlarına, Onları ameliyat edecek doktorlara, Ve tüm gece takibini yapacak hemşirelere yediriliyor! Ne mi oluyor?
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı, en fazla üç dersten başarısız olup bu dersleri başarması durumunda mezun olabilecek öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra tanınan üç ders sınav hakkı, aşağıda belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülür.
Biz, sorgusuz sualsiz, nereden geldiği nasıl hazırlandığı belli olmayan listelerle, evrensel hukukta bir kişi için suç unsuru sayılamayacak kriterler bahanesiyle, işlerinden ihraç edilmiş 150 bini aşan kamu personelinin sesiyiz.
 4  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe