• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, TBMM Genel Kurulunda, Bakanlığının 2018 yılı bütçesi üzerinde yaptığı konuşmada bilgi verdi.
Fetö terör örgütünün haberleşme aracı olarak tanımlanan , Fetö terör örgütü üyeleri için delil kabul edilen Bylock’ta masumlar ayırt edilmeye başlandı.
OHAL Komisyon Kararı ile iade edilecek kamu görevlileri, düzenleme olmadığı için, geçmişe yönelik mali haklarını alamayabilir mi?
Başbakan Binali Yıldırım Bangladeş ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu... Çalışma Bakanı'nın yaptığı açıklama doğru değil mi? Dedirten cinsten bir açıklama...
Asılsız FETÖ ihbarında bulunan Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi müdürleri Serdar Taşdemir,Kezban Başaran ve eski başhekimi Yavuz Adanur hakkında da gereğinin yapılarak haklarında işlem yapılmalı...
Emniyet Genel Müdürlüğü, 533 personelin göreve iade edildiğini açıkladı. 16 Kasım 2017
FETÖ ile ilişkisi gerekçesiyle açığa alınan ve ihraç edilenlerden, örgütle ilişkisi olmayanları ihbar ve şikayet edenlerle ilgili herhangi bir işlem yapılmaması adaleti yaralamaya devam ediyor. Özellikle kamu bürokrasisinde geçmişte FETÖ ile ilişkisi olan bürokratları ilişkilerinin açığa çıkmaması için suçsuz kamu görevlilerinin açığa alınma ve ihraçlarına göz yumuluyor. İşte kamuoyunun vicdanını yaralayan sorumsuz bürokrat hikayelerinden biri..
Güvenlik önlemlerinden yoksun, esnek ve kuralsız çalışma, ehliyetsiz eleman çalıştırma, sosyal ve özlük haklardan yoksun çalışma ve bunun sonucunda radyasyondan dolayı sağlığını kaybetme, kanser olma devlet eliyle bu mesleğin fıtratı haline getirilmiştir.
“Seçim sürecini bilinçli ve kasti olarak üyelerden gizlendiği, Sağlık-Sen üyelerinin seçilme hakkı olan demokratik haklarının engellendiği” iddiaları ile açılan dava sonuçlandı.
Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Sağlık Bakanlığında çalışmakta iken Tarım Bakanlığına atanan ancak bu naklen ataması mahkeme kararıyla iptal edilen olayda, Sağlık Bakanlığına dönen memurun, çalışmadığı döneme ait döner sermayeleri alabileceğine karar verdi.
694 sayılı KHK gereği taşra teşkilatında yapılması gerekenlere il sağlık müdürleri düzeyinde başlandı. İŞTE BELİRLENEN 20 SAĞLIK MÜDÜRÜ..
Kurban Bayramı eşi dostu mutlu etme zamanı. Ne yazık ki her zaman akrabalara gitmek mümkün değil. Bu yüzden bayram kutlama mesajları önemli bir hal alıyor. İşte resimli kurban mesajları...
 3  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe