• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Asılsız FETÖ ihbarında bulunan Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi müdürleri Serdar Taşdemir,Kezban Başaran ve eski başhekimi Yavuz Adanur hakkında da gereğinin yapılarak haklarında işlem yapılmalı...
Emniyet Genel Müdürlüğü, 533 personelin göreve iade edildiğini açıkladı. 16 Kasım 2017
FETÖ ile ilişkisi gerekçesiyle açığa alınan ve ihraç edilenlerden, örgütle ilişkisi olmayanları ihbar ve şikayet edenlerle ilgili herhangi bir işlem yapılmaması adaleti yaralamaya devam ediyor. Özellikle kamu bürokrasisinde geçmişte FETÖ ile ilişkisi olan bürokratları ilişkilerinin açığa çıkmaması için suçsuz kamu görevlilerinin açığa alınma ve ihraçlarına göz yumuluyor. İşte kamuoyunun vicdanını yaralayan sorumsuz bürokrat hikayelerinden biri..
Güvenlik önlemlerinden yoksun, esnek ve kuralsız çalışma, ehliyetsiz eleman çalıştırma, sosyal ve özlük haklardan yoksun çalışma ve bunun sonucunda radyasyondan dolayı sağlığını kaybetme, kanser olma devlet eliyle bu mesleğin fıtratı haline getirilmiştir.
“Seçim sürecini bilinçli ve kasti olarak üyelerden gizlendiği, Sağlık-Sen üyelerinin seçilme hakkı olan demokratik haklarının engellendiği” iddiaları ile açılan dava sonuçlandı.
Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Sağlık Bakanlığında çalışmakta iken Tarım Bakanlığına atanan ancak bu naklen ataması mahkeme kararıyla iptal edilen olayda, Sağlık Bakanlığına dönen memurun, çalışmadığı döneme ait döner sermayeleri alabileceğine karar verdi.
694 sayılı KHK gereği taşra teşkilatında yapılması gerekenlere il sağlık müdürleri düzeyinde başlandı. İŞTE BELİRLENEN 20 SAĞLIK MÜDÜRÜ..
Kurban Bayramı eşi dostu mutlu etme zamanı. Ne yazık ki her zaman akrabalara gitmek mümkün değil. Bu yüzden bayram kutlama mesajları önemli bir hal alıyor. İşte resimli kurban mesajları...
Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi’nde Laboratuvar Teknisyeni olarak yaklaşık 2 yıldır çalışan toplamda 10 yıllık memuriyeti olan Mehmet Turgay KARAKOÇ’un kurum amirlerince ASILSIZ FETÖ İHBARI sonucunda KHK ile İHRAÇ edildiği anlaşıldı.
Sağlık Alanında Lisans Tamamlama yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Sonuç öğrenmek için tıklayınız. 14.08.2017
23 Temmuz 2017 tarihinde yapılan, AÖF Üç ders sınav sonuçları açıklandı. Sınav Sonuçları için Tıklayınız... 02.08.2017
2017-2018 eğitim-öğretim yılı için Sağlık Lisans Tamamlama Programına ilişkin başvuru ve tercih işlemleri 24/07/2017 (Saat:14:00) – 04/08/2017 (Saat:17:00) tarihleri arasında YÖK resmi internet sitesi üzerinden e-Devlet aracılığı ile yapılacaktır.
 3  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe