• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Sağlık Bakanlığı 2016 Yılı Ocak Ayı İller Arası Atanma Kurası Başladı. Münhal Kadrolar ve Başvuru İçin TIKLAYINIZ...
STK'lar hak arama yeri mi? Yoksa başka işler için mi kuruluyor? Hak arasakta mı saklasak, hak aramasakta mı saklasak!
Tüm sağlık siteleri Kasım ayının sonunda yayınlanan hizmet gruplarını yayınlıyor. Fakat kimse sormuyor! Kasım ayı bitti ve iller neden yeni yayınlanıyor?
Bu sorulara cevap verebilecek babayiğit bir yetkili varsa açıklasın. Açıklama yapamayacaklarsa o koltukları terk etsinler!
"Sağlık Personeline yıpranma payı hayırlı olsun" diyerek çalışanları kandıralı 555 gün oldu!!!
MEMUR-Sen'e bağlı Sağlık-Sen'in Eskişehir şube başkanı Hasan Hüseyin Köksal sendikasına üye bir hemşireyi tehdit ettiği için ceza aldı.
Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı (Şube Müdürlüğü Unvanı Hariç) Yerleştirme Sonuçları Açıklandı. 04 Kasım 2015.
Devlete yıllarını vermiş evli, çocuklu ve tek maaşlılar yıllarca lojman beklerken bir bakarsınızki kuruma yeni gelen bazı torpilli memurlara bir anda lojman çıkmıştır..
İlan Metni, Başvuru Yapabilecek Personelin İsim Listesi ve Münhal Kadrolar yayımlanmıştır. Başvurular Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılmaktadır.
6-12 Ekim 2015 tarihlerinde tercihlerin yapılacağı 4/B Sözleşmeli Personel alımını yapan Sağlık Bakanlığı, açtığı kadroların çoğunu Doğu ve Güneydoğu İllerine vermiştir.
2015 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Sonuçları Açıklandı. 30.09.2015 Sonuçları görmek için tıklayınız.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Birimi tarafından gönderilen bir yazıda sabit ek ödemeler toplamının dağıtılabilecek ek ödeme sınırını aştığı dönemlerde ek ödeme dağıtım kararı alınmaması istenmiştir.
... 12 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri