• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Halk Sağlığı’nda taciz iddiası gündeme geldi. İl Sağlık Müdürü ile ilgili suç duyurusunda bulunulurken, tacize uğradığını iddia eden kadın personel ise kurumdan uzaklaştırıldı.
Bu mücadelede çelik gibi dimdik durmaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman asla geri adım atmayacağız. Mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Zulme sessiz kalmayacak, Zalime fırsat vermeyeceğiz ve zorbaya teslim olmayacağız.
ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Sayın Prof. Dr. Murat COŞAR Bey’in Başhekimlik görevini bırakmasıyla birlikte başlayan sorunlar artarak devam etmiş ve içinden çıkılmaz bir hal almıştır
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz doktoru Ahmet Cihat Akçay hayatını kaybetti.
2016 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Yerleşenler Listesi Açıklandı. 28.01.2016
Çanakkale Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Ayvacık Devlet Hastanesi’nde yöneticilerin keyfi uygulamaları yüzünden huzursuzluk hat safhaya gelmiştir.
Ege Üniversitesi hastanesinde görev yapan Türk Sağlık-Sen üyesi radyoloji teknikerinin şua izninde döner sermayesinin kesilmesi üzerine Türk Sağlık-Sen tarafından dava açıldı.
23-24 Ocak'ta yapılacak olan AÖF dönem sonu sınavları için sınav giriş yerleri açıklandı.
2015 yılının enflasyon verilerine göre, Memur-Sen’in kamu görevlileri ve emeklilerinin cebinden göre göre çaldırdığı yüzde 1,8’lik enflasyon farkı da tescillenmiş oldu.
Yetkili Sendika Sağlık-Sen, 4/B’lilerin SGK kesintilerinin İadesinde YASAL FAİZİN ÖDENMEMESİNİ TalepEtti!!!
İşte Alt Bölge Tayinleri için büyük önem taşıyan, 2016 Ocak-Şubat ayı için güncellenen Bölge Hizmet Grupları..
Sitemize gelen haberlere ve belgelere göre, bir sendikaya yapılan üyeliklerin çoğu sahte, onaysız ve ÜYENİN KENDİ İMZASI DAHİ YOK! İşte belgeler..
... 11 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri