• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Sütçüler Asliye Ceza Mahkemesi Başkanlığı ve Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü dikkatine...11.03.2016
Hastane mutemedinin personel maaşlarını zimmetine geçirerek haksız kazanç, evrakta sahtecilik ve zimmete para geçirme suçlarından açığa alındığı öğrenildi.
Son zamanlarda artan Mutemet yolsuzluklarına bir yenisi daha eklendi. Ama mutemet bu kez soluğu cezaevinde aldı...
Türkiye’de en çok soruşturma ve davalık olunan üniversite belki de ÇOMÜ. Bu bile insanı utandırır. Ama yöneticilerimizin bununla ilgilendiği yok. Tam tersine soruşturma açıldıkça birileri aferin alıyor gibi.
Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyeleri arasındaki tartışma ve çekişmelerin kapıları kazımaya kadar gittiği iddia edildi.
Halk Sağlığı’nda taciz iddiası gündeme geldi. İl Sağlık Müdürü ile ilgili suç duyurusunda bulunulurken, tacize uğradığını iddia eden kadın personel ise kurumdan uzaklaştırıldı.
Bu mücadelede çelik gibi dimdik durmaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman asla geri adım atmayacağız. Mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Zulme sessiz kalmayacak, Zalime fırsat vermeyeceğiz ve zorbaya teslim olmayacağız.
ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Sayın Prof. Dr. Murat COŞAR Bey’in Başhekimlik görevini bırakmasıyla birlikte başlayan sorunlar artarak devam etmiş ve içinden çıkılmaz bir hal almıştır
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz doktoru Ahmet Cihat Akçay hayatını kaybetti.
2016 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Yerleşenler Listesi Açıklandı. 28.01.2016
Çanakkale Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Ayvacık Devlet Hastanesi’nde yöneticilerin keyfi uygulamaları yüzünden huzursuzluk hat safhaya gelmiştir.
Ege Üniversitesi hastanesinde görev yapan Türk Sağlık-Sen üyesi radyoloji teknikerinin şua izninde döner sermayesinin kesilmesi üzerine Türk Sağlık-Sen tarafından dava açıldı.
... 11 ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe