• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

Yazışmaları incelediğimizde, aranan FETÖ'cülerle ilgili birçok iade talepnamesinin, ilgili ülke tarafından cevaplandırılırken, “talep formunun yetersizliği”nin gerekçe olarak gösterildiği anlaşılıyor. İŞTE YAZININ TAMAMI..
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, "İşin matematiği, 24'ünde kimsenin birinci turda geçmesi mümkün değil. Ama ikinci tura inşallah ben kalacağım. İkinci tur sonrası da Cumhurbaşkanlığını kazanacağım" dedi.
Yüksek Seçim Kurulu'nda partilerin seçim pusulalarında yerlerinin tespit edilmesi için kura çekimi yapılıyor. Kura çekimi YSK Başkanı Sadi Güven'in açıklaması ile başladı. İşte Sonuçlar..
Balyoz mağdurlarından Pilot Albay Güngör, beraati kesinleştikten sonra sivilde çalışmak için SHGM’ye başvurdu. Ancak ‘5 yıl uçamadın. Kariyerin sıfırlandı. Lisans alamazsın’ cevabıyla karşılaşınca yargıya gitti. Aydın’da çiftçilik yapan Güngör “Kanadı kırık bir kuş gibi ortada kaldık” dedi.
SAĞLIK UZMANLIĞI YETERLİK SINAVI 16 MAYIS 2018 TARİHİNDE YAPILACAĞINI DUYURDU.
2018 Mayıs - Haziran Bölge Hizmet Grupları Güncellendi. İllerin hangi grupta olduğunu görmek için tıklayınız...
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, bu yıl içinde 11 bin doktor, 27 bin sağlık personeli, 19 bin sağlık çalışanı alımı yapılacağını ve ilk alım için gelecek hafta ilana çıkacaklarını bildirdi.
Sağlık Bakanlığı 5 ve 6. hizmet bölgelerinde çalışma sürelerine bağlı olarak daha üst bölgelere atanma imkanı veren maddeyle ilgili Genelge yayımladı
Sağlık Bakanlığı 2018 Ocak-Şubat Bölge Hizmet Grupları Güncellendi.
2018 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için Yerleşenler Listesi Yayımlanmıştır. Sonuçlar için tıklayınız.
Deşifre olmamak için suçu olmayan kişileri ihraç ettiren eski KAYMAKAM tespit edilerek KHK ile İHRAÇ EDİLDİ.
Muğla'nın Milas ilçesinde, sahte diploma ile 15 yıldır sahte diş hekimliği yaptığı belirlenen 40 yaşındaki Mehmet K., jandarmanın düzenlediği operasyonla suçüstü yakalandı. Şüphelinin muayenehaneye dönüştürdüğü evinin, hijyen koşullarından uzak bodrum katındaki alet ve malzemelere el konuldu.
 2  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe