• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

SAĞLIK UZMANLIĞI YETERLİK SINAVI 16 MAYIS 2018 TARİHİNDE YAPILACAĞINI DUYURDU.
2018 Mayıs - Haziran Bölge Hizmet Grupları Güncellendi. İllerin hangi grupta olduğunu görmek için tıklayınız...
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, bu yıl içinde 11 bin doktor, 27 bin sağlık personeli, 19 bin sağlık çalışanı alımı yapılacağını ve ilk alım için gelecek hafta ilana çıkacaklarını bildirdi.
Sağlık Bakanlığı 5 ve 6. hizmet bölgelerinde çalışma sürelerine bağlı olarak daha üst bölgelere atanma imkanı veren maddeyle ilgili Genelge yayımladı
Sağlık Bakanlığı 2018 Ocak-Şubat Bölge Hizmet Grupları Güncellendi.
2018 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için Yerleşenler Listesi Yayımlanmıştır. Sonuçlar için tıklayınız.
Deşifre olmamak için suçu olmayan kişileri ihraç ettiren eski KAYMAKAM tespit edilerek KHK ile İHRAÇ EDİLDİ.
Muğla'nın Milas ilçesinde, sahte diploma ile 15 yıldır sahte diş hekimliği yaptığı belirlenen 40 yaşındaki Mehmet K., jandarmanın düzenlediği operasyonla suçüstü yakalandı. Şüphelinin muayenehaneye dönüştürdüğü evinin, hijyen koşullarından uzak bodrum katındaki alet ve malzemelere el konuldu.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, TBMM Genel Kurulunda, Bakanlığının 2018 yılı bütçesi üzerinde yaptığı konuşmada bilgi verdi.
Fetö terör örgütünün haberleşme aracı olarak tanımlanan , Fetö terör örgütü üyeleri için delil kabul edilen Bylock’ta masumlar ayırt edilmeye başlandı.
OHAL Komisyon Kararı ile iade edilecek kamu görevlileri, düzenleme olmadığı için, geçmişe yönelik mali haklarını alamayabilir mi?
Başbakan Binali Yıldırım Bangladeş ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu... Çalışma Bakanı'nın yaptığı açıklama doğru değil mi? Dedirten cinsten bir açıklama...
 2  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri

Bumerang - Yazarkafe