• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Gündem Haberleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 0° -1°
Hızlı Erişim

  

   

Anasayfa

2018 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için Yerleşenler Listesi Yayımlanmıştır. Sonuçlar için tıklayınız.
Deşifre olmamak için suçu olmayan kişileri ihraç ettiren eski KAYMAKAM tespit edilerek KHK ile İHRAÇ EDİLDİ.
Muğla'nın Milas ilçesinde, sahte diploma ile 15 yıldır sahte diş hekimliği yaptığı belirlenen 40 yaşındaki Mehmet K., jandarmanın düzenlediği operasyonla suçüstü yakalandı. Şüphelinin muayenehaneye dönüştürdüğü evinin, hijyen koşullarından uzak bodrum katındaki alet ve malzemelere el konuldu.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, TBMM Genel Kurulunda, Bakanlığının 2018 yılı bütçesi üzerinde yaptığı konuşmada bilgi verdi.
Fetö terör örgütünün haberleşme aracı olarak tanımlanan , Fetö terör örgütü üyeleri için delil kabul edilen Bylock’ta masumlar ayırt edilmeye başlandı.
OHAL Komisyon Kararı ile iade edilecek kamu görevlileri, düzenleme olmadığı için, geçmişe yönelik mali haklarını alamayabilir mi?
Başbakan Binali Yıldırım Bangladeş ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu... Çalışma Bakanı'nın yaptığı açıklama doğru değil mi? Dedirten cinsten bir açıklama...
Asılsız FETÖ ihbarında bulunan Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi müdürleri Serdar Taşdemir,Kezban Başaran ve eski başhekimi Yavuz Adanur hakkında da gereğinin yapılarak haklarında işlem yapılmalı...
Emniyet Genel Müdürlüğü, 533 personelin göreve iade edildiğini açıkladı. 16 Kasım 2017
FETÖ ile ilişkisi gerekçesiyle açığa alınan ve ihraç edilenlerden, örgütle ilişkisi olmayanları ihbar ve şikayet edenlerle ilgili herhangi bir işlem yapılmaması adaleti yaralamaya devam ediyor. Özellikle kamu bürokrasisinde geçmişte FETÖ ile ilişkisi olan bürokratları ilişkilerinin açığa çıkmaması için suçsuz kamu görevlilerinin açığa alınma ve ihraçlarına göz yumuluyor. İşte kamuoyunun vicdanını yaralayan sorumsuz bürokrat hikayelerinden biri..
Güvenlik önlemlerinden yoksun, esnek ve kuralsız çalışma, ehliyetsiz eleman çalıştırma, sosyal ve özlük haklardan yoksun çalışma ve bunun sonucunda radyasyondan dolayı sağlığını kaybetme, kanser olma devlet eliyle bu mesleğin fıtratı haline getirilmiştir.
“Seçim sürecini bilinçli ve kasti olarak üyelerden gizlendiği, Sağlık-Sen üyelerinin seçilme hakkı olan demokratik haklarının engellendiği” iddiaları ile açılan dava sonuçlandı.
 2  ...


Sayfanın Tüm Hakları www.sabimer.com a aittir ©2012-2018 
Başka sitelere link verilen içeriklerden sabimer.com sorumlu değildir.

 


Bayan isimleri