• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sabimercom
  • https://plus.google.com/117777972281772689178
  • http://twitter.com/sabimercom

Hızlı Erişim

  

   

Sağlık Personeli Rapor Alamayacak Mı?

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, 10 günü aşan rapor alan personelin Başkanlığa bildirilmesini istedi.

 

Türkiye Halk sağlığı kurumu tarafından illere gönderilen yazıda, uzun süreli raporlar ile il müdürlüğü tarafından uygun görülen 10 günü aşan rapor alan personelin aldığı raporların, merkeze bildirilmesini istedi. Gönderilen yazıda söz konusu raporların Merkez Sağlık Komisyonunda değerlendirileceği belirtildi.

 

Bu komisyonun alınan raporları nasıl değerlendireceği ve bu konuyla ilgili nasıl bir yaptırım söz konusu olacağı merak konusu(!).

 

Sabimer.com olarak soruyoruz bu komisyon raporu kabul etmezse, personel hasta haliyle çalışmak zorunda mı kalacak? Ya da komisyon personeli hasta yatağından kaldırıp tekrar muayene mi edecek? Sabimer.com olarak konunun takipçisi olacağımızı belirterek gelişmeleri de Sabimer.com adresinde paylaşmaya devam edeceğiz.

 

sabimer.com sağlık bakanlığı rapor genelgesi

 

SABİMER.com - ANKARA

SHA-Y20

(Bu haber sadece www.sabimer.com adresinde bulunmaktadır.)

Bu yazının tüm hakları sabimer.com'a aittir. "www.sabimer.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
13358 kez okundu

Yorumlar

     01/02/2013 22:30

Biriniz birlik olup ses çıkarmaktan bahsediyorsunuz;biriniz sendikalardan istifa diyorsunuz.Arkadaşlar önce verdiğiniz oylara sonrada hangi sendikaları yetkili yaptığınıza bakın (bakalım).Bence baştan beri sağlık personeli HAKKINI ARAMAYI VE DİK DURMAYI BECEREMEDİĞİ İÇİN zorla yada isteyerek (aman bana dokunmasınlar,tayinimi yapsınlar,% 10 u alıp keyfime bakayım,servisim değişmesin,rahatım bozulmasın diye ses çıkarmadığımız ,hakkımızı aramadığımız ,dik durmadığımız için bunlar başımıza geliyor.) UYAN SAĞLIK PERSONELİ UYAN!!!!!
Misafir -

herkes hak ettiği gbi yönetilirmiş     10/01/2013 00:13

biz sesimizi çıkarmadıkça bunları hak ediyoruz kardeşim kim ne derse desin. herkes hak ettiği gbi yönetilirmiş..
Misafir -

Yazıklar olsun bizleri bu hale getirene     10/01/2013 00:41

yazık ya sağlık personeli olarak ne hale düştük. kanun nizam dinlemiyorlar artık. padişahım çok yaşa!!!!! tüm sağlık personelini sahte rapor almakla suçluyor bu genelge!!! uyan sağlık personeli uyan ...
Misafir -

SENDİKALARDAN İSTİFA     09/01/2013 22:38

Bu ne ya.ANAYASA 53.MADDEYİ ZATEN TAKMIYORLARDA BİRDE HASTA YATAKTANMI KALDIRACAKLAR İNSANI.
Misafir -